Xbox One S All Digital Edition

31,300 L

Kthehuni ne dixhital me Xbox One S All Edition Digital dhe shijoni lojera pa qene nevoja te keni disk me vete. Thjesht regjistrohuni ne cdo Xbox One me llogarine tuaj te Microsoft dhe jeni gati per te filluar. Transmetim 4K nga platforma te ndryshme si Netflix, Hulu, Amazon etj. Audio te permiresuar dhe me shume kualitet. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 239 copë
SKU: TNP470 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Memory Internal

1TB

Ram

8GB DDR3 RAM

Processor

8-core Jaguar CPU at 1.75GHz

Graphics

12 CUs (914MHz) 1.23 TF GPU

Ports

HDMI-in; HDMI-out; one front-facing USB 3.0; two rear-facing USB 3.0; IR receiver/blaster; SPDIF digital audio

Networking

Gigabit Ethernet; Wi-Fi A/B/G/N/AC 2.4GHz and 5GHz

Video output

4K HDR video playback, 1080p HDR gaming

Optical drive

None

Dimensions

11.6 x 8.9 x 2.5 inches