OFERTA VETËM ONLINE

Xbox Series S

49,990 L

 

Përfito gjeneratën e re të shpejtësisë dhe performancës me Xbox Series S. Cdo lojë që do luani në këtë konsoler të ri do jetë me kualitet dhe shpejtësi më të lartë dhe gjithashtu mundësi për të luajtur me qindra lojëra të reja.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

White

Voice Assistant Built-in

Amazon Alexa, Google Assistant

Ultra HD Compatible 4K Player

Yes

HD Streaming

Yes

Blu-Ray Player

No

Online Features

Yes

Central Processing Unit

3.60 GHZ 8 Cores

High Dynamic Range (HDR)

Yes

Internal Hard Drive

Yes

Storage Type

SSD

Storage Capacity

512 GB

Memory Card Support

Yes

Memory Card Included

No

Number Of Memory Card Slots

1

Weight & Dimensions
Weight

1.9 Kg

Dimension

6.5cm x 15.1cm x 27.5cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xbox Series S consoler

1 x Xbox Wirless Controller

1 x High Speed HDMI cable