Ofertë!

Xiaochun Magnetic Car Phone Holder

1,000 L

Mbajtese celulari per makine. Me krah zgjatues dhe e pajisur me magnet per te mbajtur celularin tuaj ne vend gjate kohes qe jeni duke udhetuar me makine.

Color
SKU: SUCH-02 Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White