Xiaomi 70 Mai Air Compressor TP01

7,990 L

 

Kompresor ajri TP01 nga Xiaomi. Është i vogël, praktik por shumë i fuqishëm. Suporton fryrjen e gomave të motorrave dhe makinave me presion maksimal deri në 100 psi.

Ka stok

SKU: CNG1810-B Modeli: TP01 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
Ofertë!

Baseus Backseat Car Mount

990 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Color

Black

Operating Voltage

DC12V

Max Operating Current

10A

Max Inflation Pressure

7bar / 100psi

Product Weight

2.2kg

Product Size

(L x W x H): 235 x 110 x 172.9mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Compressor

1 x User Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu