Xiaomi Amazfit GTR Lite 47mm

10,500 L

Amazfit GTR Lite eshte kombinimi perfekt i stilit dhe teknologjis. Vjen me 12 opsione aktiviteti te ndryshme, GPS dhe Amazon Alexa. Mund te kryeni dhe te merrni telefonata gjithashtu. Ka ekran 1.39 inch AMOLED me rezolucion 454 x 454 pixel. . Eshte rezistente ndaj ujit dhe pluhurave. Te gjitha keto me nje jetegjatesi baterie deri ne 5 dite

Ka stok

SKU: DUN484-AA Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen

AMOLED

Bluetooth Version

Bluetooth 5.0

Screen resolution

454 x 454

Screen size

1.39 inch

RAM

16MB

ROM

40MB

Waterproof / Water-Resistant

Yes

Charging Time

About 2 hours

Standby time

24 days of daily life mode, the basic watch life 74 days

Band material

Silicone

Case material

Ceramic,Metal

Supported Devices

Android 5.0 and above, iOS 10.0 and above

Functions

Alert type: Vibration
Anti-lost: Yes
Bluetooth calling: Phone call reminder,Reject answer the phone
Bluetooth distance: W/O obstacles 10m – 15m
Find phone: Yes
Health tracker: Heart rate monitor,Pedometer,Sedentary reminder,Sleep monitor
Messaging: Message checking
Notification: Yes
Other Function: Alarm,Barometer,Bluetooth,Brightness Adjusting,Calendar,Compass,Countdown,Low Battery Reminder,Stopwatch,Waterproof,Weather forecast
Notification type: Facebook,G-mail,Instagram,Message,QQ,Skype,Twitter,Wechat,Weibo,WhatsApp
Remote control function: Remote Camera

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu