Xiaomi Amazfit GTS

9,990 L

 

Ekran me rezolucion 348 x 442 dhe densitet 341 PPI. Ekran i madh me plote ngjyra dhe hapsire per te treguar informacione te ndryshme. Shumellojshmeri zgjedhje per pamjen se si dalin informacionet e ndryshme. E holle, me trup metalik dhe rrip silikoni. Rezistente ndaj ujit. Jetegjatesi baterie deri ne 14 dite. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Gold, Gray, Rose Gold

HARDWARE
Model

GTS

Compacibility

Android 5.0, or above; IOS 10.0 or above phones with BT5.0

Waterproof Rating

5ATM

FUNCTIONS
Details

Call reminder, Info push, Bluetooth music, Alarm

Sensor

BioTracker PPG heart rate sensor, acceleration sensor,air pressure sensor

Alert Type

Vibration

CONNECTION
Bluetooth Version

BT5.0 BLE

DISPLAY
Screen Type

1.65 inch AMOLED Screen, capacitive

Resolution

348 x 442 pixel, 341 ppi

Operating Method

Touch screen

BATTERY
Battery Type

Lithium polymer

Battery Capacity

220mAh

Basic mode

About 46 days

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Amazfit GTS Smartwatch
1 x Charging Dock with Cable
1 x User Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu