Xiaomi Bange BG-7267 Backpack

5,490 L

 

Çanta e shpinës BANGE BG-7267 nga Xiaomi  është tepër elegante dhe ka shumë hapsirë. E përshtatshme për mbajtjen e sigurt të laptopëve me madhësi deri në 15.6 inç  dhe tabletave me madhësi deri në 11 inç. Përbëhet nga material cilësor poliestre i cili nuk depërton ujë në brendësi.

Ka stok

SKU: CNG2726-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE
Ofertë!

Asus Tuf Gaming 15.6″, 512GB SSD, Core i5

129,990 L133,990 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Black

Material

TPU Material

Backpack system

Breathable Shoulder System

Closure Type

Sealing Zipper

Screen size

15.6"

Size

47 x 30 x 15cm

Weight

1.37Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu