Xiaomi Bange BG-77115 Backpack

3,490 L

 

Çantë shpine BANGE BG-77115 nga Xiaomi  e lehtë sa një pupël. Edhe pse peshon shumë pak, është shumë rezistente në kohë dhe përbëhet nga material rezistent ndaj ujit. Ka hapsirë të mjaftueshme për të gjitha sendet që ju duhen për në punë apo në udhëtime të shkurtëra.

Ka stok

SKU: CNG2730-B Modeli: BG77115 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE
Ofertë!

Asus Tuf Gaming 15.6″, 512GB SSD, Core i5

129,990 L133,990 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Black

Material

Oxford water repellent

Lining texture

Polyester

Carrying system

air-cushioned shoulder straps

Closure Type

Zipper

Compatible with

15.6" laptops

Screen size

15.6"

Size

31cm x 7cm x 43cm

Weight

0.75Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack