Xiaomi Buds 3

10,990 L

 

Kufje me teknologjinë aktive të anulimint të zhurmave që shkojnë përtej saj. Duke ruajtur veçoritë kryesore të anulimit të zhurmës, shquhen edhe për nga cilësia e zërit. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të mbyllni sytë dhe të shijoni muzikën e pastër dhe pa pengesa që vetëm këto kufje mund t’jua ofrojnë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 25%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Bang & Olufsen Beoplay E8 Motion True Wireless In-Ear Headphones

14,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

M2111E1

Bluetooth

5.2

Bluetooth protocol

Bluetooth® Low Energy/HFP/A2DP/AVRCP

Color

Black, White

Communication distance

10m

Speaker impedance

32Ω

Charging port

Type-C

Headphone input parameters

5V═0.08A

Charging box input parameters

5V═0.5A

Charging box output parameters

5V=0.2A

Weight

52g

Features

40dB Adaptive Noise Reduction
HiFi High-fidelity Sound Quality
32h Long Battery Life
Spatial Audio
Double Transparent Mode
Dual Device Connection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Buds 3

1 x Charging case

1 x User manual