Xiaomi Fimi Palm 2 Pro

29,990 L

 

Tani mund t’i jepni jetë imagjinatës suaj me foto dhe video 4K dhe audio të pëersosur. Pajisur me bateri 2600 mAh, PALM 2 Pro mund të zgjasë 160 minuta dhe madje edhe më gjatë, duke i dhënë liri të mjaftueshme kreativitetit tuaj. Mund të lidhet me smartfonin tuaj nëpërmjet Wi-Fi-t të integruar 2,4 GHz. Gjithashtu mund të shkarkoni edhe aplikacionin ku mund të kontrolloni lehtësisht pajisjen, të shikoni paraprakisht dhe të modifikoni pamjet e regjistruara.

Ka stok

SKU: CNG2932-B Modeli: YTXJ07FM Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Dismension

32.5*35.5*132.5mm

Net Weight

150g

Precision Control

+0.02°

Rolling Angle

YAW: -240°~+60°
ROLL: +/- 45°
PITCH: +/- 90°

Operating Temperature

0 °C -40°C

Wireless Connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n

Rated Power

9.62W

Rated Voltage

3.7V

Battery Capacity

2600mAh

Work Time

160mins (4K/30)

Camera
Image Sensor

1/2" 1.6um sony CMOS

Resolution

4K: 3840*2160 30/25/24FPS
2.7K: 2716*1524 60/50/30/25/24FPS
1080P: 1920*1080 60/50/30/25/24FPS

View Angle

128° Max

Equivalent Focal Length

14mm

Aperture

F2.2

ISO

Photo: 1S0100-1503200;
Video:ISO100-1503200

Shutter

1/8000s~30s

Image Pixel

12M

Slow Motion

2x

Digital Zoom

3x

Max Bitrate

100Mbps

File System

FAT32

Video Format

MP4

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x FIMI PALM Gimbal Camera 2 Pro

1 x Charging Cable

1 x Manual