VETEM ONLINE

Xiaomi HIMO C26

75,000 L

Biciklete elektrike nga Xiaomi C26. Deri ne 100 km distance me bateri(ne varesi te peshes trupore te perdoruesit). Motorr me fuqi 250W, me te cilin mundesohet shpejtesi deri ne 25 km/h. Madhesi e gomave eshte 26 inch. Pajisur gjithashtu edhe me ekran per te treguar shpejtesin e levizjes dhe nivelin e bateris se mbetur.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
21 kg
Brand
Color

Black, White

General
Type

Electric Bicycle

Specification
Meter

Three-speed switch, one-button switch

Wheel

Spoke wheel

Shock Absorption

Fork Shock Absorption

Tire

Jianda 26X2.125 Pneumatic Tire

Brake

Front and rear disc brakes

Controller

Vector sine wave controller, fault code feedback

Charger

Customized charger, automatic charging power off

Max Load

≤100KG

Pure Electric Endurance

250W ≈60KM(it all depends on the body weight)

Endurance

≈100KM(it all depends on the body weight)

Battery Category

Ternary Lithium

Battery parameters

48V / 10AH

Motor

250W

Max Speed

25KM / H

Battery Life

650 cycles

Charging Time

5-6H

Frame Material

Aluminum Alloy

Battery Removable:

Yes

Support Pedal

Yes

Cruise At Fixed Speed

Yes

Target Population

General

Weight & Size
Product Weight

25kg

Product Size(L x W x H)

174 x 66 x 105cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Key
1 x Assembly Tools
1 x Charger
1 x User Manual

Garancia e produktit

3 Muaj asistence teknike

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu