Xiaomi HIMO Z20

65,000 L

Biciklete elektrike nga Xiaomi. Deri ne 80 km distance e kombinuar dhe 50 kilometer vetem me bateri.E lehte ne peshe, praktike dhe ze shume pak vend. E pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire dhe drite te kuqe pas. Mund te paloset per tu bere me e vogel dhe te transportohet me lehtesisht.

Ka stok

SKU: CNG1511-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
21 kg
Brand
Color

Gray

General
Type

Electric Moped Bicycle

Front and Rear Wheel Center Distance

965mm

Maximum Design Speed

25km / h

Electric Moped Continuous Sailing Mileage

≥80km

Only Electric Continuous Sailing Mileage

≈50km

100 km Power Consumption

0.72kw·h / 100km

Load Capacity

≈100kg

Battery Type

Lithium-ion battery

Battery Capacity

10,000mAh

Battery Voltage

36V

Motor Power

250W

Tire Size

20-inch inflatable tires

Undervoltage Protection

31V

Overcurrent Protection

15A

Weight & Size
Product Weight

21.6kg

Package Weight

27.5kg

Product Size(L x W x H):

1470 x 550 x 1090mm(unfold)
860 x 740 x 400mm(fold)

Package Size(L x W x H):

900 x 440 x 700mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 * Electric Bicycle
1 * Charger
1 * Wrench
1 * Plastic Mudguard
1 * Metal Mudguard
1 * Mudguard Support
2 * Mudguard Screw
1 * User Manual

Garancia e produktit

3 Muaj asistence teknike

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu