Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack)

9,990 L

 

Mesh System  AX3000 nga Xiaomi është i pajisur me teknologjinë e  Wi-Fi 6 (802.11ax) dhe sistemin “Dual Band” të cilat sëbashku ju ofrojnë deri në dyfishin e shpejtësisë dhe mbulim më të mirë të valëve të internetit. Ky sistem siguron mbulimin e të gjithë shtëpisë dhe lidhjen e me shume se 254 pajisjeve në të njëjtën kohë.

Ka stok

SKU: DUN1248-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Processor

Qualcomm® IPQ5000 Dual-core A53 1.0GHz CPU

Network processing unit

Single core 1.0GHz NPU

Memory

256MB

LAN PORTS

3

WAN PORTS

1

WI-FI SUPPORTED FREQUENCY

2.4G & 5G

2.4G WI-FI TRANSMISSION RATE

574Mbps

5G WI-FI TRANSMISSION RATE

2402Mbps

Protocol standards

IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax,IEEE 802.3/3u/3ab

Features

MiWiFi ROM ,Operating system
WPA3-SAE encryption

Dimension

97mm × 97mm × 222mm

Working Environment
Working environment Temperature

0-40℃

Operating humidity

10%-90%RH (non-condensing)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack)

1 x Instruction Manual

1 x Power cord

1 x Network cable