Xiaomi Mi 10000mAh Wireless Power Bank

3,590 L

 

Power Bank nga Xiaomi me kapacitet 10.000 mAh. Mund të karikoj deri në tri pajisje njëkohësisht (një me anë të karikimit pa kabllo dhe dy të tjera nëpërmjet portave USB).  Është universale, pra mund të karikoj çdo lloj smartoni. Suporton karikimin e shpejtë 10W dhe gjithashtu mund ta merrni me vete dhe gjatë fluturimeve tuaja.

Ka stok

SKU: CNG2314-B Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Product number

PLM11ZM

Battery type

Lithium Ion Polymer Battery

Battery power

37Wh 3.7V 10000mAh

Rated capacity

6000mAh(5V / 3A)

Input interface

USB-C

Output interface

USB-A / USB-C

Input parameters

5V 3A, 9V 2A ,12V 1.5A

Wireless output

10W MAX

Operating temperature

5℃ ~ 35℃

Dimensions

147.9 × 71.6 × 18.4mm

Induction distance

≤ 5mm

Charging time

Approximately 4 hours (9V/2A 12V/1.5A charger, included in the package)
Approximately 6 hours (5V/2A charger, included in the package)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

10000mAh Mi Wireless Power Bank x 1

USB cable × 1

user manual × 1