Xiaomi Mi 11T Pro

51,990 L59,990 L

 

Xiaomi 11T Pro ka kamera të nivelit profesional 108MP, ekran 120Hz AdaptiveSync AMOLED dhe karikim turbo 67W. Çlironi imagjinatën tuaj! Tani mund të shkrepni foto dhe video si një profesionist i vërtetë dhe të mos shqetësoheni për baterinë. Bateria e Xiaomi 11T Pro nuk do ju lër asnjëherë në baltë.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Nokia 5130

5,490 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Celestial Blue, Meteorite Gray, White

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
DIMENSIONS

164.1 x 76.9 x 8.8 mm

WEIGHT

204 g

BUILD

Glass front (Gorilla Glass Victus), aluminum frame, glass back

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
BATTERY

5000 mAh

CHARGING

Fast charging 120W, 72% in 10 min, 100% in 17 min (advertised)

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
DISPLAY TYPE

AMOLED, Dolby Vision, 1B colors, 120Hz, HDR10+, 800 nits (typ), 1000 nits (peak)

DISPLAY SIZE

6.67 inches, 107.4 cm2 (~85.1% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 660

CAMERA
MAIN CAMERA

Triple (108 MP, 8 MP, 5 MP)

QUAD DETAILS

108 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.52", 0.7µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/4", 1.12µm
5 MP, f/2.4, 50mm (telephoto macro), 1/5.0", 1.12µm, AF

FEATURES MAIN

Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama

VIDEO MAIN

[email protected], [email protected]/60fps, [email protected]/60/120/240/960, HDR10+, gyro-EIS

SELFIE CAMERA

Single (16 MP)

SINGLE DETAILS

16 MP, f/2.5, (wide), 1/3.06", 1.0µm

VIDEO SELFIE
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
Tuned by Harman Kardon

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Infrared port

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi 11T Pro

1 x Adapter

1 x USB Type-C Cable

1 x SIM Eject Tool

1 x Quick Start Guide

 

Garancia e produktit

24 MUAJ