Xiaomi Mi 20W Charger (Type-C)

1,190 L

 

Çlironi potencialin e karikimit të shpejtë të pajisjeve tuaja. Ky karikues karikon një iPhone 12 deri në 60% në vetëm 30 minuta. Është universal dhe i përshtatshëm për cdo lloj pajisje me portë Type-C. Është i vogël dhe mund ta merrni kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG2114-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Output

1x USB-C

Compatible

Phones, Tablets, Laptops…

Input power

100-240V, 50/60 Hz, 1.7A

Output power

5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 3.25A.

Maximum power

65W

Dimensions

30.8 x 30.8 x 56.3 mm

Weight

Approx. 130g

Features

65W MAX power, Smart Compatibility
GaN (Gallium Nitride) Material
5A Fast Charging Cable
Multi-layer Charging Protection
Small Size, Easily Put in Your Bag

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Manual