OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi AIoT Router AC2350

5,990 L

 

Lidhje 2.4GHz 450Mbps dhe 5GHz 1733Mbps ne te njejten kohe. 7 antena te jashtme dhe nje e brendshme bejne te mundur lidhje te qendrueshme me Wireless. Mund te menaxhoni rrjetin tuaj me ane te aplikacionit Mi Home.

Ka stok

SKU: DUN535 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
HARDWARE
Interface

1× 10/100/1000 Mbps self-adaptive
WAN port (Auto MDI/MDIX)
3× 10/100/1000 Mbps self-adaptive
LAN ports (Auto MDI/MDIX)

Button

WPS/Reset Button
Wireless On/Off Button
Power On/Off Button

External power supply

12V/1.5A

Dimensions

268 x 177 x 179 mm

Antenna Type

7 external antennas

WIRELESS
Wireless Standart

IEEE 802.11a/b/g/n/ac,
IEEE 802.3/3u/3ab

Frequency

2.4GHz and 5GHz

Signal Rate

2.4GHz: Up to 450Mbps
5GHz: Up to 1733Mbps

Wireless functions

Enable/Disable Wireless Radio, WDS Bridge, WMM, Wireless Statistics

Wireless Security

WPA-PSK / WPA2-PSK, WPA / WPA2, Wireless Security: Enable / Disable, WPS fast encryption

SOFTWARE
Quality of Service

WMM, Bandwidth Control

Management

Access Control
Local Management
Remote Management

VPN Pass-Through

PPTP, L2TP, IPSec

Access Control

Parental Control, Local Management Control, Host List, Access
Schedule, Rule Management

Firewall Security

DoS, SPI Firewall
IP Address Filter/MAC Address Filter/Domain Filter
IP and MAC Address Binding

Protocols

Supports IPv4 and IPv6

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Router

User Manual

Power Cable

Network Cable