Ofertë!
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

13,990 L

Kurseni: 4,000 L

Filter HEPA me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. Mbulon deri ne 31 m2 ne ore. Niveli i zhurmes eshte shume i ulet. Mund te kontrollohet me ane te aplikacionit Mi Home, Google Assistant dhe Alexa.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
CADR

260m3/h

Rffective area

18m2 ~ 31m2

Wi-Fi module

802.11b/g/n
Smart connection, remote phone control

Air-quality sensor

SHINYEI (Japan) particle sensor

Temperature and Humidity sensor

Sensirion AG (Switzerland) sensor

Power consumption

1.5W – 31W

Global voltages supported

AC 100V~220V 50/60Hz

Features

– Auto mode
– Night mode
– Manual
– On / off
– Wi-Fi indicator light
– Air quality indicator light
– Particle sensor
– Switch modes
– Adjust speed
– Timer
– Detect air quality
– Filter change alerts
– Detect temperature and humidity
– Assess comfort levels

Dimensions (H x W x D)

520 x 240 x 240mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu