Xiaomi Mi Air Purifier 2H

19,500 L

Filter HEPA me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. Mbulon deri ne 31 m2 ne ore. Niveli i zhurmes eshte shume i ulet. Mund te kontrollohet me ane te aplikacionit Mi Home, Google Assistant dhe Alexa.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu