OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi Air Purifier 3C

15,990 L

 

Filter HEPA me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. Mbulon deri ne 106 m² per ore. Mund te kontrollohet edhe ne largesi me ane te aplikacionit Mi Home ne celularin tuaj.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Screen

LED

(CADR) for Particle

320m3 / h

(CADR) for Formaldehyde

60m3 / h

Effective area

106 m²

HEPA filter

Yes

Lifespan HEPA filter

6 ~ 12 months

Number of modes

3 (Automatic, Night and Favorite)

Noise

30.5 ~ 61 dB (A)

Wireless

Wi-Fi 2.4GHz

Input

100-240V @ 50 / 60Hz

Nominal power

29W

Cable length

1.5m

Mi Home App

Compatible with Android and iOS

Dimensions

520 x 240 x 240 mm

Weight

4.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Xiaomi Mi Purifier 3C Air Purifier
  • 1 x HEPA filter
  • 1 x Quick Use Guide
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu