Xiaomi Mi Air Purifier 3H

24,200 L

Filter HEPA me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. Mbulon deri ne 48 m2 per ore. Mund te kontrollohet edhe ne largesi me ane te aplikacionit Mi Home ne celularin tuaj.

S’ka stok

Shitur: 46 copë
SKU: HCM005 Kategori:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim