Xiaomi Mi Air Purifier Filter Anti-Formaldehyde

3,990 L

 

Filter ajri per pajisjet Xiaomi Purifier. Filter me efikasitet te larte, i perbere me 3 shtresa: Rrjete filter, Filter H11 dhe Filter karboni. Mund te largoje nga ajri deri ne 99.99 % te bakterieve, copeza PM2.5, polenin e bimeve dhe pluhurat e ndryshme. Keshillohet te nderrohet cdo 6 muaj per performance sa me te mire. I pershtatshem per te gjithe modelet e pastrueseve te ajrit Xiaomi.

Ka stok

SKU: DUN467 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Purification Technology

multistage

Air filtration

2-stage

Filter Type

Carbon
EPA

Power

Lack

Dimensions

293 mm x 200 mm

Features

Filters formaldehyde from the air
Removes animal allergens, mites, bacteria, mold germs
Fits Xiaomi Mi Air Purifier 1, 2 and PRO purifiers

Compatibility

All Mi Air Purifiers

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim