Xiaomi Mi Air Purifier Filter (Antibacterial)

2,390 L

 

Filter antibakterial me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Compatible with

Xiaomi OLED Display Smart Air Purifier 2S
Xiaomi Mi Air Purifier
Xiaomi Mi Air Purifier 2
Xiaomi Mi Air Purifier Pro
Xiaomi Mi Air Purifier 2H
Xiaomi Mi Air Purifier 3H and all other Xiaomi purifiers

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Antibacterial Filter Air Purifier Xiaomi Mi Purifier