Xiaomi Mi Air Purifier Hepa Filter

3,990 L

 

Xiaomi Mi Air Purifier Hepa Filter  per pastrimin e ajrit, largon 99.97 % te grimcave të dëmshme dhe ndalon aerosolin qe ndodhen ne atmosfere dhe polenet e luleve . I pershtatshem me Mi Air Purifier 2H,3H,Pro dhe Grey. Mund te kontrollohet nga celulari me aplikacionin Mi Home.

Ka stok

SKU: DUN1102 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

25,990 L
Kurseni: 4,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Specification
Details

• HEPA filter stop atmospheric aerosols PM 2.5, PM 0.3, pollen and other respirable particles.
• High Performance up of 380m³/h, Genuiine Replacement with RFID chip.
• 360 Degree 3-Layer Core

Composed of 3 Layers

Primary Layer, True HEPA (H13)Layer & Activated Carbon Layer

Item Dimensions

8 x 8 x 11.5 inches

Compatible with

Mi Air Purifier 2 / 2H / 2C / 2 Pro
Mi Air Purifier 3 / 3C / 3H / 3 Pro

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Air Purifier Hepa Filter