Xiaomi Mi Aluminum Rollerball Pen

590 L

 

Stilolaps Xiaomi. I perbere me materiale shume cilesore. Me trup alumini dhe eshte rezistent ndaj ndryshkut. Pas mbarimit te bojes mund te rimbushet. 

 

Ka stok

SKU: SPC016 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

Material

Aluminium

Line

0.5mm

Ink Recharge

400 m

Rechargeable

Yes

Dimensions

140 x 9.5 mm

Weight

26 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim