Xiaomi Mi Band 4

4,900 L

Modeli me i ri Mi Band 4 vjen me ekran me te madh dhe plote ngjyra. Perfitoni ekran me shume dhe pamje shumengjyreshe ne kycin tuaj. Kundra ujit, eshte e pershtatshme per cdo aktivitet gjate dites tuaj. Jetegjatesi baterie deri ne 20 dite me nje karikim te vetem.

Ka stok

SKU: XMIBAND4 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim