Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Square Box

5,300 L

Boks me bluetooth nga Xiaomi. I vogel dhe i lehte ne peshe. Ze i paster dhe bas i fuqishem. Pershtatet lehtesisht ne cdo ambjent qe mund te vendoset. 

Ka stok

SKU: DUN073 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Bluetooth

4.0

Battery capacity

1200 mAh

Battery type

Built-in battery

Support

A2DP, AVRCP, HSP, HEP

Music continues

about 10 hours

Audio Output

Bluetooth radio output

Effective distance

10 m

Dimensions

154,5 × 62 × 25.3 mm

Talk time

about 10 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu