Xiaomi Mi Casual Backpack

2,500 L

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Blue

Dimensions

41 x 28.5 x 16.5

Capacity

19L

Net Weight

400g

Material

100% Polyester

Lining

100% Polyester

Screen size

15.6"

Bag Opening Mode

Zip

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim