Xiaomi Mi Ciga Watch Z Series

26,000 L

Projektuar per te nxjerre ne pah dashurine e vertete te meshkujve per kompleksitetin, me dizajn te shkelqyeshem dhe performance te shkelqyer.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black, Red

Brand
Movement

SEAGULL ST2553JK Automatic

Sapphire Crystal thickness

1.2mm

Frequency

21600 / hour

Power Reservation

Up to 40 hours

Casing Material

Grade-2 Titanium

Strap Material

Silicone / Leather

Waterproofing

3 ATM (Splash resistant)

Accuracy

-15 to +30 seconds per 24 hours

Dimensions

Strap Width 22mm
Strap Length 75mm / 120mm

Weight

73g / 66g (dependent on strap)

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu