Xiaomi Mi Classic Business Backpack 2

2,500 L

 

Cante shpine nga Xiaomi. Kapacitet prej 18 litra dhe 4 shtresa kundra ujit. Perfekte per pune te perditshme dhe udhetime. Mund te merrni me lehtesi gjithe sendet e nevojshme.

Ka stok

Shitur: 142 copë

SKU: CNG1340-B Modeli: JDSW02RM Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15.6"

Material

Polyester

Lining texture

Polyester

Mesh material

Polyester

Number of shoulder belts

Double

Backpack system

Curved shoulder strap

Capacity

18L

Size

280 x 150 x 430mm / 11.02 x 5.91 x 16.93inch

Features

– Classic business commuting style.
– Level 4 waterproof repellency.
– 18L larger capacity.
– 15.6inch laptop holder.
– 3 layer comfortable carrying system.
– Sandwich-style back panel, cooling and breathable.
– With back strap, can be attached to pushrod of suitcase.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim