Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

2,490 L

 

Boksi me i vogel me bluetooth nga Xiaomi. Ka fuqi 2w dhe nxjerr  ze shume te paster. Kohe perdorimi deri ne 6 ore pa nderprerje. Mund te perdoret edhe per te kryer telefonata pasi eshte i pajisur me mikrofon. 

Ka stok

Shitur: 123 copë

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Bluetooth

4.2

Distance limit

10m

Imedance

Frequency response

200Hz to 18kHz (-10dB)

Playback time

6 hrs

Number of Microphones

1

Dimensions

32mm x 50mm

Weight

54g

Power supply

Battery

Charging port

Micro-USB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Speaker

User Guide

Wrist Strap