Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Electric Scooter 3

52,990 L

Kurseni: 7,000 L

Ju prezantojmë me Mi Electric Scooter 3. Udhëton deri në 30 km me një karikim të vetëm dhe arrin shpejtësinë 25 km/h. Skuteri ka trup rezistent prej alumini, sistem të dyfishtë frenash dhe përthyhet lehtësisht. 

Ka stok

SKU: CNG1816-B Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
14 g/kg
Brand
Color

Black

Max. speed

25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)

Range

30km

Weight

13.2kg

Gradeability

16%

Braking

eABS + rear dual-pad disc brake

Rated power

300W

Max. power

600W

Tires

8.5" front and rear pneumatic tires

Controller undervoltageprotection

29V ± 0.5V

Controller current limit

17A ± 0.5A

Motor type

Brushless DC motor

Max. load

100kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

Age 18-50

Working temperature

-10°C ~ 40°C

Storage temperature

-20°C ~ 45°C

IP-rating

IP54

Charging time

5.5 hours

Battery Specs
Battery Type

Lithium ion

Battery model

NE1003-H

Rated capacity

7650mAh/ 275Wh

Rated voltage

36VDC

Maximum chargingvoltage

42VDC

Charging temperature range

0°C ~ + 40°C

Discharge temperature range

-20°C~ + 50°C

Battery weight

1.6kg

Cyclical lifetime

500 charging cycles with power maintained above 70%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Electric Scooter 3 x 1

Power adapter x 1

T-share Allen Wrench x 1

Extended nozzle adapter x 1

Screws x 5

Tire x 1

User manual x 1