Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

49,990 L

 

Skuteri elektrik Xiaomi Mi Essential ka motorr me performance te larte dhe pershkon deri ne 20 km distance me nje karikim te vetem. Vjen me 3 nivele te ndryshme shpejtesie, eshte i lehte ne peshe, praktik dhe ze shume pak vend, paloset ne vetem 3 sekonda. Eshte i pajisur me E-ABS + disc brake dhe me nje ekran multifunksional.

Ka stok

SKU: CNG1914-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Electric Scooter X8

38,990 L
Kurseni: 6,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
Model

Mi Electric Scooter Essential

Color

Black

Dimension
Dimensions (unfolded)

1140 mm x 1080 mm

Dimensions (folded)

490mm x 1080 mm x 430 mm

Connectivity

Bluetooth

Weight

12kg

Product Specs

Divider

Product model number

DDHBC08NEB

Max Speed

20km/h

Max Range

20km

Max. climbing angle

10%

Braking

E-ABS and disc brake

Tires

8.5"front and rear pneumatic tires

Rated power

250W

Max. power

500W

Controller undervoltage protection

29V ± 0.5V

Controller current limit

17A±0.5A

Motor type

Brushless low speed
DC motor

Max.load

100kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

16-50

Working temperature

-10°C to 40°C

Storage temperature

-20°C to 45°C

IP-rating

IP54

Charging time

3.5 hours

AC power cable
Plug type

2 straight prong

Tail type

8-shape

AC wire

H05VVH2-F

AC cable length

2.0m

Adapter specs
Input voltage

100-240VAC 50/60Hz

Input current

2A MAX

Output voltage

42VDC

Output current

1.7A

Output power

71W

DC cable length

2m

DC cable port type

Custom Φ8.0*1.6mm

Battery specs
Battery type

Lithium ion battery

Battery model

NE1002-H

Maximum charging voltage

42VDC

Rated voltage

36VDC

Rated capacity

5100mAh /183Wh

Charging temperature range

0°C — 40°C

Discharge temperature range

-20°C — 50°C

Storage time

Approx. 13 months

Battery weight

1.1kg

Cyclical lifetime

500 charging cycles with
power maintained above 70%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Electric Scooter Essential x 1
Power adapter x 1
User manual x 1