Xiaomi Mi Electric Scooter M365

33,990 L

 

Skuter elektrik nga Xiaomi. Motorr me performance te larte. Deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem. Gjendja e baterise se mbetur tregohet me ane te 4 dritave LED. Kontroll shpejtesie sipas deshires me ane te nje celesi te posatshem . Arrin deri ne 25km/h dhe ka sistem frenimi te dyfishte. Eshte i lehte ne peshe, praktik dhe ze shume pak vend pasi mund te paloset ne 3 hapa te thjeshte. Gjithashtu skuteri eshte i pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire.  Eshte i ndertuar me aliazh alumini dhe eshte rezistent ndaj pluhurave, dheut dhe sperkatjeve te ujit. I perdorshem ne terrene si asfalt, trotuare dhe rruge te sheshta dheu. Rekomandohet te perdoret nga persona me gjatesi jo me shume se 200cm dhe jo me shume se 100 kg.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 kg
Brand
Color

Black, White

GENERAL
Max. speed

Approx. 15.5 mph

Max torque

16 N•m

Motor rated power

250 W

Max instantaneous power

500 W

Motor control mode

Sine-wave vector and current control + closed-loop speed control

Max incline

Approx. 14%

Applicable terrain

Cement, asphalt, flat soil pavements, bumps or steps less than 0.4 inches high, less than 1.2 inches wide

Pedal board height

Approx. 3.44 inches

Resistance

IP54 dirt, dust and splash resistance

BRAKING
Braking distance

13.1 ft on dry flat asphalt

Braking method

Regenerative + disc braking

Tire material

Inflatable rubber tires

POWER
Power structure

30 x 18650 lithium battery units

Travel distance

18.6 miles

Charger rated power

71W

Charger rated input voltage

100-240V~,50 / 60Hz

Battery voltage limit

42V

Charging time

Approx. 5 hours

Smart power management

Short circuit protection, overcurrent protection, double protection from overcharging, double protection from overdischarging, temperature resistance, undervoltage auto-sleep protection

Standard power consumption

1.1kWh per 100km

LIGHTS
Headlights

1.1W ultra-bright headlights, 19.7 ft range

Taillights

LED taillights

Power indicator

4 LED indicators

Mode indicator

Located under the power button. White for normal mode, green for power-saving mode

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

Dimensions (Upright)Approx. 42.5 x 16.9 x 44.9 inches
Dimensions (Folded)Approx. 42.5 x 16.9 x 19.3 inches

Weight

26.9 lbs

OTHER
Power-saving mode

Max speed 11.2 mph, with more gentle accelerations for beginners

Max load

220 lbs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Electric scooter
Power adapter
Allen key
Tire pump nozzle
4 Allen screws

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu