OFERTA VETEM ONLINE

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition

92,990 L

 

Mi Electric Scooter Pro 2: Mercedes AMG Petronas Formula 1, është një skuter elektrik shumë special. Ka dizajn mahnitës me shirita ndriçues, bateri që zgjat për 45 km të tërë, motorr me fuqi maksimale 600W, sistem të dyfishtë frenimi si edhe goma rezistente ndaj goditjeve. Paloset lehtësisht në 3 sekonda dhe ka një shpejtësi maksimale prej 25 km/h. Më i miri për më të mirët.

Ka stok

SKU: CNG2113-B Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Range

45km

Weight

14.2kg

Gradeability

20%

Braking

E-ABS and disc brake

Rated power

300W

Max. power

600W

Tires

8.5″ front and rear pneumatic tires

Controller undervoltage protection

29V±0.5V

Controller current limit

17A±0.5A

Motor type

Brushless DC motor

Max. load

100kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

Age 16-50

Working temperature

-10 to 40°C

Storage temperature

-20 to 45°C

IP-rating

IP54

Charging time

8-9 hours

Battery specs
Battery type

Lithium ion battery

Battery model

NED1004-K

Rated capacity

12400mAh/446Wh

Rated voltage

37 VDC

Maximum charging voltage

42 VDC

Charging temperature range

0℃~+40℃

Discharge temperature range

-20℃~+50℃

Battery weight

3 kg

Cyclical lifetime

500 charging cycles with power maintained above 70%

Adapter specs
Output power

71W

Input current

2A MAX

Output current

1.7A

Input voltage

100-240VAC 50/60Hz

Output voltage

42V

DC cable length

2m

DC cable port type

Custom Φ8.0*1.6mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Electric Scooter Pro 2
Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition x 1
Power adapter x 1
Hexagon wrench x 1
Extended nozzle adapter x 1
Screws x 5
Tire x 1
User manual
Important information
Specifications

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu