Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

55,000 L

Skuter elektrik nga Xiaomi. Motorr me performance te larte. Deri ne 45 km distance me nje karikim te vetem. Pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. E lehte ne peshe, praktike dhe ze shume pak vend. E pajisur edhe me drite LED per te par ne erresire dhe drite te kuqe pas.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 267 copë
SKU: HCM018 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 kg
Brand
GENERAL
Max. speed

Approx. 25km/h (Max speed for each mode: ECO: 15km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)

General range

45km

Max. climbing angle

12°

Braking

Electrical braking and physical braking

Max. power

600W

Tires

8.5 inch front and rear tires

Overvolatage control protection

29V 土0.5V

Controlled current protection

25A 土0.5A

Electric classification

Brushless low-speed current Hall electric motor

Max. load

100kg

Rider height

120-200cm

Rider age

16-50

Working temperature

-10 to 40°C

Storage temperature

-20 to 45°C

Ip Rating

IP54

Charging time

8-9 hours

AC POWER CABLE
Plug type

2 straight prong

Tail type

8-shape

AC wire

53RVV

AC cable length

1.5m

ADAPTER
Input voltage

100-240VAC 50/60Hz

Input current

2A MAX

Output voltage

42VDC

Output current

1.7A

Rated power

71W

DC cable length

1.2m

DC cable port type

Custom Φ8.0*1.6mm

BATTERY
Battery type

3 element lithium battery

Battery model

NED1004-K

Charging limited voltage

42VDC

Nominal voltage

37VDC

Rated capacity

12800mAh/474Wh

Charging temperature range

0-40℃

Discharge temperature range

-20-50℃

Storage time

Approx. 12 months

Weight

Approx. 3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Mi Electric Scooter Pro x1
  • Charging adapter x1
  • T-shape Allen Key x1
  • Extension Nozzle x1
  • Screws x5
  • User manual x1
  • Legal Statement x1
  • Quick start guide x1
  • Warranty notice x1
  • Maintenance card x1
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu