Ofertë!

Xiaomi Mi Electric Toothbrush

4,800 L

Furce dhembesh nga Xiaomi, dridhje me frekuence te larte 31000 here ne minute dhe force 230gf.cm. Pastroni dhembet ne menyren me te thjeshte te mundshme dhe me efikasitet te larte. Koke anti ndryshk dhe anti gerryerje nga uji. Rezistente ndaj ujit. Vetem nje buton ndezje dhe fikje. Menyra te ndryshme te te pastruarit te dhembeve te ndryshueshme sipas deshires. Aftesi pershtatese sipas menyres me te cilen po leviz furca. Karikim me induksion. Mund te lidhet gjithashtu edhe me aplikacionin Mi Home per te perditesuar programin e furces por edhe per te bere ndryshime sipas deshires. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: HCM008 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
TOOTHBRUSH HANDLE
Rated voltage

3.7V

Rated power

2W

Charging time

over 12 hours

CHARGING DOCK
Charging mode

inductive charging

Specifications

secure enclosed type charging dock

Water resistance rating

IPX7

TOOTHBRUSH HEAD
Model

DDYST01SKS

Performance standard

Q/SKS 001-2017

Bristle material

DuPont filament

Dimensions

L 85mm, Φ24.8mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Toothbrush handle/Power shaft protective cover
Colored rings/Charging dock/Brush head
Brush head protective cover/User manual