Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner

22,000 L

Fshese me korent Xiaomi me fuqi 100 AW. E pajisur me filter me te cilin thith 99.97% te pluhurave dhe nuk nxjerr asnje grimce serish ne ajer. Me 9 nivele te ndryshme fuqi thithese. Mund te perdoret me bateri per 30 minuta dhe mbulon hapsire prej 160 meter katror. 

Ka stok

SKU: HCM013 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Battery

21.6V/2500mAh (typ) lithium battery

Weight

1.5g (without electric brush)

Rated voltage

21.6V

Rated power

350W

Rated input

100-240V ~ 0.6A

Rated output

25.6V0.8A

Rated frequency

50-60Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Handheld Vacuum Cleaner x1

Power Supply x1

Crevice Nozzle x1

Brush Nozzle x1

Floor Attachment x1

Bed Attachment x1

Docking station x1

User guide x1

Extension Rod x1
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu