Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P Magnetic Mount

3,500 L

Mbrojtje e plote ne shtepi fale kameres se sigurise nga Xiaomi. Vendoset ne cdo siperfaqe metalike ose ne mur me ane te mbajteses me magnet. Kend prej 170 gradesh dhe cilesi rregjistrimi 1080p. Pajisur me Night Vision per nje pamje sa me te qarte naten. Gjithashtu eshte e pajisur edhe me mikrofon dhe boks per audio. Lidhja behet nepermjet internetit dhe kamera eshte e pajisur me antene wifi 2.4G. Ruajtja e materialeve te filmuara mund te ruhet ne karte memorie ose ne hapsire virtuale. Menaxhohet shume thjeshte nga celulari juaj me ane te aplikacionit Mi Home.

Ka stok

SKU: DUN533 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Product dimensions

60 x 48 x 67.5mm

Power input

5V 2A

Lens angle

170°

Resolution

1080P

Focal length

2.52mm

Working temperature

-20ºC ~ 50ºC

Wireless connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Expandable Memory

MicroSD card (up to 32GB)

Compatible with

Android 4.4, IOS 9.0 or later

Water and dust resistance

IP65

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Ne kuti