Xiaomi Mi In-ear Headphones Pro HD

3,500 L

Kufje me kabell Xiaomi Hybrid Pro per te gjithe modelet e celulareve. E pajisur me mikrofon per te kryer telefonata dhe me 3 butona per te kontrolluar muziken edhe telefonatat. Perbere me material cilesor. Me kend 45 grade per tu pershtatur ne menyre perfekte. Cilesi te larte audio, me shume detaje dhe bas te fuqishem.

Ka stok

SKU: DUN486-S Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Type of Headphones

In-Ear

Weight

17g

Wired control

Available

Cable length

1.25m

Jack type

3.5mm

Rated power

5mW

Speaker Impedance

32 Ω

Sensitivity

98 dB

Frequency response range

20 – 40,000 Hz

Standards

Q / WMSX004-2016

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Mi In-Ear Headphones Pro HD
  • Plastic box with upper and lower lid
  • Silicone hub network
  • 3 sets of ear buds
  • User guide
  • Bag