Xiaomi Mi LED TV 4S 43”

54,990 L

 

Televizori LCD MI Smart 4S L43M5-5ASP 43″ 4K UHD është projektuar për adhuruesit e lojërave dhe filmave pasi ka një menaxhim shumë të mirë të lëvizjes dhe shpejtësisë, si dhe mprehtësi dhe pajtueshmëri të madhe me aplikacione të ndryshme të transmetimit gjë kjo që e bën këtë televizor zgjedhjen më të mirë.

Ka stok

SKU: TV515 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Samsung 50” Class QN90B Samsung Neo QLED 4K Smart TV (2022)

154,990 L
Kurseni: 35,000 L
- 23%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Samsung 65″ Class QLED 4K Smart TV Q80B (2022)

169,990 L
Kurseni: 50,000 L
- 36%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Samsung 55″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

147,990 L
Kurseni: 82,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Color

Black

Screen size

43"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Viewing angle

178°

Refresh rate

60Hz

Audio Power/speaker

2 × 8 W 6ohm

Number and Type of Ports

USB:2.0×3
HDMI:3(1 port with ARC support)
Satellite:1
Antenna:1
Headphone:1
AV:1
CI:1
Ethernet port:1
Bluetooth:BT4.2
WIFI:2.4GHz/5GHz

Video decoder

MPEG 1/2/4,VP8/VP9,H.264, etc.

Image decoder

PNG, Gif, JPG, etc.

Audio decoder

DOLBY AUDIO,DTS -HD, etc.

Operating system

Android 9.0

Processor

64-bit Quad-Core Processor
CPU:CA53*4
GPU:Mali 470 MP3

Storage

2GB+8GB
RAM: 2GB
Storage: 8GB

Power Supply and Operating Requirements
Voltage

100–240V / 50/60Hz

Power

85W

Temperature

0–40°C

Storage temperature

-15–40°C; relative humidity: < 80%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

2 x Base

1 x Remote Control

4 x Screws

1 x Manual