Xiaomi Mi Minimalist Urban Life Style Backpack

4,490 L

 

Çantë shpine Mi Urban Life Style me kapacitet 16 litra, perfekte për përdorim të përditshëm dhe udhëtime. Ka stil minimalist të  dizenjuar në mënyrë ergonomike për rehati gjatë kohës që e keni në shpinë. Përveç kësaj, përbëhet nga material poliestër gjë që e bën të papërshkueshme nga uji dhe gërvishtjet.

Ka stok

SKU: CNG1870-GR Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 56%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

11,990 L
Kurseni: 15,000 L
- 56%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Alcatel Tab 1T 8092 10″, WiFi Only

7,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Alcatel Tab 3T 9032X 8″, 4G + WiFi

8,990 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Light Grey

Size

30 x 39 x 14 cm

Bag Opening

Zipper type

Material

Polyester 100%

Inside Material

Polyester 100%

Capacity

16 L

Weight

950g

Features

Fit for 14" laptop
Adjustable Strap
Easy to storage and use
Anti-abrasion & Waterproof: strong and durable
Comfortable for heavy carry: adjustable shoulder strap (Wide & thick shoulder straps) & hand carry strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi City Backpack