Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor

3,990 L

 

Kompresor portabel per te fryre gomat e makines ose bicikletes tuaj. E pajisur me bateri 2000mAh, mund te fryje deri ne 5 goma me nje karikim te vetem. E lehte per tu perdorur dhe e lehte per tu mbajtur me vete pasi peshon vetem 433g. E pajisur me ekran per te treguar presionin e ajrit gjate fryrjes dhe ajrit qe ndodhet aktualisht ne gome.

Ka stok

SKU: DUN438 Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Storage temperature

-10 ° C -45 ° C

Product size

124x71x45.3mm (without air pipe)

Charging interface

Micro-USB

Inflation pressure range

0.2-10.3bar/3-150psi

Charging parameters

5V-2A

Battery capacity

2000mAh (14.8Wh)

Sensor accuracy

±2psi

Working noise

noise less than 80dB from 1 meter

Operating humidity

charging 0 ° C -45 ° C, discharge -10 ° C -45 ° C

Tracheal size

tracheal pull-out length 180mm, including nozzle (without thread) adapter

Charging time

less than 3 hours

Inflate up to 150 PSI

Provides 150 PSI maximum inflation pressure, can fully fast inflating a flat bicycle tire in 45s-75s to 5kg-7kg, car tire in 5-8 minutes from 0 to 230 KPA.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim