Xiaomi Mi Portable Mouse 2

1,990 L2,590 L

 

Xiaomi Mi Portable Mouse 2 suporton lidhje të dyfishtë, duke përdorur një lidhje WiFi 2.4 GHz dhe një tjetër me Bluetooth. Për të kaluar nga njëra pajisje në tjetrën mjafton të shtypni butonin në pjesën e sipërme të mausit. Vjen me katër nivele të ndryshëm shpejtësie për tu përshtatur me nevojat tuaja, nga 1200dpi deri ne 4000dpi. Është i vogël preciz dhe shumë kompakt.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Xiaomi Mi Smart Scale 2

1,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Sensor type

Photoelectric

Dimensions

109.8 x 60 x 25.7 mm

Net weight

86 g

Material

Aluminum alloy, ABS, PC

Connectivity

Bluetooth, Wireless

Wireless connectivity

WiFi 2.4 GHz, Bluetooth 4.2

Wireless range

up to 8m

Compatible with

Windows 10, macOS 10.10 or Android 6.0 and above

Features

– Lightweight and portable
– Made of durable materials
– Convenient bottom switch
– Supports Bluetooth and 2.4GHz
– Low battery consumption
– Ultra-precise 4000DPI sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Manual