Xiaomi Mi Portable Mouse

2,490 L

 

Dizajn i vecante dhe i rehatshem. Mund te lidhet me wireless usb ose bluetooth . Butona te cilet nuk bejne zhurme. Sensor me saktesi te larte deri ne 1200 dpi.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gold, Silver

Sensor type

laser

Dimensions

110.2 x 57.2 x 23.6mm

Net weight

77.5g

Material

ABS and PC

Connectivity

Bluetooth, Wireless

Wireless connectivity

Bluetooth 4.0 and RF 2.4 GHz

Wireless range

up to 10m

Compatible with

Windows 10, macOS 10.10 or Android 6.0 and above

Features

– Lightweight and portable
– Made of durable materials
– Convenient bottom switch
– Supports Bluetooth and 2.4G
– Low battery consumption
– Ultra-precise 1200DPI sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim