Xiaomi Mi Power Bank 2S 10000mAh

1,900 L

 

Kapacitet 10.000 mAh, siguron rikarikim disa here te pajisjes. Mundeson karikim te sigurte dhe te shpejte te pajisjeve te ndryshme. E pershtatshme per te karikuar shumellojshmeri pjisjesh. E pajisur me qark mbrojtes nga mbikarikimi, mbinxehja ose qark te shkurter.

Ka stok

SKU: CNG979 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Dimensions

147 x 71.2 x 14.2 mm

Battery Capacity

10000 mAh

Battery type

Lithium polymer

Power

37 Wh / 3.7 V

Weight

245 g

Body material

Aluminum alloy

Optimal operating temperature

0º C ~ 45º C (TYP)

General functions

Overvoltage, overcurrent, short circuit, overcharge and positive temperature coefficient (PTC) battery protection, Rapid Charge 3.0

Charging time

6.2 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power Bank