Xiaomi Mi Power Strip (3-outlet, 3 USB)

2,300 L

Prize zgjatuese me 3 porta USB dhe 3 priza te zakonshme. E lehte ne peshe dhe me permasa te vogla. Pajisur me karikim te shpejte 2.1A.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Body material

Heat resistant PC-plastic

Dimensions

22.5 x 4.1 x 2.6 cm

Cable

Three-core

Length

1.8m

Number of sockets

6

Security level

three-level

Rated input

10A, 250V

Rated power

2500W

USB module input

100-240V ~, 50 / 60Hz, 0.5A

USB module outputs

single USB, 5V — 2.1A three USB, 5V — 3.1A

Temperature resistance

Up to 750 ºС

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim