Ofertë!

Xiaomi Mi Robot Builder

12,700 L 11,500 L

Robot nga Xiaomi, eshte robot te cilin mund ta ndertoni dhe kodoni vete. Perbehet nga 978 copa bashke me gomat dhe zinxhiret. E sigurt per tu perdorur nga te rriturit dhe femijet. Te gjitha pjeset jane te perbera me material ekologjik dhe jo te demshem per shendetin.

Shitur , Vijne perseri

SKU: HCM017 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
PROCESSOR
CPU

32-bit ARM Cortex Mx processor

Clock speed

108MHz max

STORAGE
Internal

32Mb Flash

Expandable storage

not supported

CONNECTIVITY
Bluetooth connectivity

Support

Wireless 2.4GHz sensors

Support

Wi-Fi Type-C adapter

Support

POWER
Battery

11.1V/18.3Wh lithium battery

Adapter

14V/5V output

MOTOR
Type

Servo Motor

Quantity

2

SENSORS
Interface Expansion Sensor

Support

Wireless Extension Sensor

Support

Gyroscope sensor

Built-in

Infrared sensor

External (not included)

Ultrasonic sensors

External (not included)

Color sensor

External (not included)

SOFTWARE
Smartphone remote control

Support

Voice recognition

Support

Gravity sensing remote control

Support

Programming control

Support

Smartphone programming

Support

System Compatibility

Android 4.3 and above, iOS 6.0, and above

DIMENSIONS
Packaging

380*320*95mm

Construction method

Building blocks

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu