Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite

26,990 L

 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite arrin një fuqi thithëse prej 2200 Pa, kështu që është në gjendje të pastroj me lehtësi një sasi të madhe pluhuri dhe papastërtie. Është gjithashtu ideal nëse keni kafshë shtëpiake dhe dëshironi të hiqni qafe qimet e tyre të vogla të bezdisshme.

Ka stok

SKU: DUN1328-W Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

White

Rated Power

35 W

Rated Voltage

14.4 V⎓

Net Weight

3.1 kg

Battery Capacity

2500 mAh ( rated capacity )
2600 mAh ( nominal capacity )

Charging Dock
Item Dimensions

150 × 135 × 97.4 mm

Rated Input

100–240 V ~ 50/60 Hz 0.6 A

Rated Output

20 V⎓ 1.2 A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Vacuum-mop × 1
User Manual × 1
Dustbin x 1
Brush × 1
Brush Cover × 1
Side Brush × 1
Water Tank (Mop pad pre-installed) × 1
Mop Pad (Replacement) × 1
Charging Dock × 1
Power Cord × 1
Side Brush (Replacement) × 1
Cleaning Tool × 1

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu