Ofertë!
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

40,990 L

Kurseni: 4,000 L

Megjithëse ne mund t’jua përshkruajmë, është më mirë të provoni vetë komoditetin e të pasurit një fshesë me korrent që pastron dhe fshin për ju. Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro e bën këtë gjë me shumë efikasitet  falë fuqisë së fortë thithëse 3000 Pa, 19 sensorëve me precizion të lartë dhe teknologjisë së navigimit me lazer LDS.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

13,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 15%
Ofertë!

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P – Black

33,990 L
Kurseni: 6,000 L
- 20%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

18,490 L
Kurseni: 4,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

Black, White

Functions

Sweep, Vacuum, Mop, Scrub

Suction power

3000 Pa

Dust container capacity

550 ml

Water tank capacity

250 ml

Battery capacity

5200 mAh

Sensors

LDS Laser Navigation System
Dual gyroscope
Optical flow sensor
Height sensor

Control

Control: Automatic mode and from APP
APP: Compatible with Android and iOs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

1 x Charging base

1 x User Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu