Ofertë!
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P

33,990 L

Kurseni: 6,000 L

Pastruese Xiaomi. Pastron ne menyre automatike gjithe siperfaqen e parketit ose dyshemese ne te cilen vendoset. Me funksion larje dhe fshirje te siperfaqes ne te cilen vendoset. Mund te komandohet manualisht me ane aplikacionit Mi HOME ose te lihet ne proces automatik. Perdoret me karikim. Karikimi behet ne menyre automatike dhe rikthim ne vendin ku eshte nderprere pastrimi. Perdoret gjithashtu per te pastruar siperfaqe te ndryshme si mermeri, pllaka etj. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

Black, White

Power

33W

Function

Aspiration, Mop, Scrub

Dust Box Capacity

0.30L

Water Tank Capacity

0.20L

Remote Control

No

Suction

2100 PA

Special Suction Nozzle

Efficient Brush

Size

35 x 35 x 9.45 cm

Weight

3.6 kg

Battery

3200 mAh

Running Time

60 – 130 Minutes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P
1 x Dust Tank
1 x Charging Base
1 x Water Tank 2 in 1
1 x EU power adapter
2 x Filter
2 x Mopa

Garancia e produktit

3 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu